Hakkımda

1993, Aydın doğumluyum. ilkokul eğitimimi Isparta’da tamamladıktan sonra liseyi Isparta Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım. Lise yılları boyunca basketbolla aktif olarak ilgilendim. Hem okul takımında hem de Isparta Gençlik Spor’da forma giydim. Bu süre zarfında birçok il birincilikleri ve ikincilikleri gördüm.

Üniversite eğitimim için İstanbul’a geldim. 1 yıl İngilizce hazırlık olmak üzere 5 yıl boyunca Marmara Üniversite’sinde Endüstri Mühendisliği’ni tamamladım. Okul hayatım boyunca girişimcilikle ilgilendim ve birçok girişimcilik etkinliğine katıldım. Bu sayede hem o ortamı tanıma hem de birbirinden çok farklı düşünceleri olan insanlarla tanışma fırsatım oldu.

Üniversitenin son yılında Yönetim Danışmanlığı yapmaya başladım. İETT, İBB, Enerji Bakanlığı, İstaç başta olmak üzere kamu kurumlarına danışmanlık verdim. 2 yılın sonunda sektör değiştirmeye karar vererek online dünyaya adım attım, bir online anket sitesinde Müşteri ve Proje Yöneticisi olarak işe başladım. Bu süre zarfında Google Akademi’den Dijital Pazarlama dersleri aldım. Facebook algoritmalarıyla ilgili araştırmalar yaptım. Çalıştığım şirketin Instagram hesabını açarak organik büyüme sağladım.

2019 eylül ayı itibariyle Marmara Üniversitesi Pazarlama bölümünde Tezli Yüksek Lisans eğitimime başladım. Bu süreçte de “Pazarlama” ile ilgili hem akademik çalışmalarımı hem de sektör örneklerini blogumda paylaşmaya başladım.

  • Pazarlama
    Para kazandıran harfler: MARKA